Info: +48 503-549-103 lub wyślij zapytanie

Darmowa dostawa od 299 zł

Nowy rok - nowe stylizacje. Co nosić w 2024 roku?

Poniedziałek, 11 Grudzień 2023

Początek roku sprzyja snuciu planów i postanowień. A może w tym roku zdecydujesz się na zmianę w swoim wizerunku? Warto zobaczyć modne inspiracje od Magic Women i skusić się na niektóre z tych propozycji. Być może drobna zmiana znacząco wpłynie na Twój styl ubierania.

Kurtki, w których nie zmarzniesz!

Moda to nie tylko piękno i stylowy wygląd, ale również praktyczne aspekty, jak chociażby ciepło i komfort niezależnie od sytuacji. W nadchodzącym sezonie musisz mieć wyrazistą, geometryczne pikowane kurtki, w których będziesz doskonale zabezpieczona przed największym atakiem zimy. W takiej kurtce z całą pewnością będziesz wyróżniała się z tłumu. Wyjątkowe i praktyczne kurtki z Magic Women to obowiązkowa pozycja w Twojej garderobie. Koniecznie musisz się otulić ciepłą i wygodną kurtką w najmodniejszym fasonie. Pokochasz je bez wątpienia!

Bez wielkiej torby ani rusz!

W nadchodzącym sezonie królować będą duże torebki, w których bez trudu zmieścisz nie tylko najpotrzebniejsze rzeczy, ale i spakujesz się na małą wycieczkę. To prawdziwa gratka dla pań narzekających na brak miejsca w małych torebeczkach. Koniec z upychaniem na maksa i zostawieniem czegoś w domu, teraz już nie będziesz musiała się ograniczać. Kształty i fasony dużych torebek są dowolne, więc masz tutaj pełną swobodę, jednak pamiętam, że im większa, tym lepiej. Projektanci mody w końcu pomyśleli o praktycznej stronie codzienności. Spodoba Ci się to!

Sportowe ubrania – nie tylko na siłownię

W światowych trendach mody widać tendencję do maksymalnego ułatwienia i jak największej ilości udogodnień. Jednym z takich pomysłów jest wykorzystanie sportowej odzieży w jak największej ilości stylizacji na różne okazje. Komplety dresowe to już nie tylko zestaw na siłownię, ale w eleganckiej wersji, świetna alternatywa na stylizację do pracy. Na Magic Women masz szeroki wybór sportowej odzieży, którą możesz wykorzystać na wiele sposobów. Nie ograniczaj się i baw się modą!