Info: +48 503-549-103 lub wyślij zapytanie

Darmowa dostawa od 299 zł

Modne dodatki do zimowych zestawień

Poniedziałek, 18 Grudzień 2023

Zimowe zestawienia możesz podkręcić dzięki świetnym dodatkom, a tych nie brakuje na Magic Women. Mamy dla Ciebie kilka podpowiedzi, jak w prosty sposób stworzyć mega modną i praktyczną stylizację, a przede wszystkim uzupełnić ją o najlepiej dobrane dodatki.

Dodatki w rozmiarze XXL

W tym sezonie na światowych wybiegach mody królują dodatki w rozmiarze XXL i nic w tym dziwnego. W wielu sytuacjach takie właśnie dodatki są najwygodniejsze i najbardziej praktyczne, dlatego nie możesz ich przegapić. Jeśli frustruje Cię, że w małej torebeczce nie możesz zmieścić najpotrzebniejszych rzeczy, koniecznie musisz wykorzystać modę na oversizowe torebki. W takiej z całą pewnością zmieścisz nie tylko swój niezbędnik, ale również drobne zakupy. Wiele kobiet odetchnie z ulgą, że w końcu nie muszą przeprowadzać ostrej selekcji przed każdym wyjściem. Zabierz, co tylko chcesz w dużą modną torebkę!

Szeroki szal nie tylko na chłody

A jeśli już mowa o dużych dodatkach, to warto wspomnieć o modzie na szerokie szale, którymi otulisz się w czasie większego mrozu. Jednak ważną kwestią jest też ich stylowy wygląd. Najgorętsze są szale w kratę, które nosimy na wierzchu, nie należy chować ich pod okryciem wierzchnim. Długie i szerokie szale stwarzają wiele możliwości stylizacyjnych, bo można je nosić na różne sposoby, wiążąc, zarzucając swobodnie, otulając się szczelnie lub nosząc dosyć niedbale. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia!

Bez wysokich kozaków ani rusz

Skoro masz już torebkę, w której wszystko się zmieściło, szal, który otulił Cię ciepłem, to pora na wygodne buty, które poniosą Cię, gdzie tylko zechcesz. W tym sezonie postaw na długie kozaki i to długość jest zagadnieniem kluczowym, bo w innych kwestiach masz już dużą dowolność. Możesz wybrać szerokie lub wąskie cholewki, a także wysoki obcas, szpilkę, słupek lub płaską podeszwę. Postaw na wygodę i swoje własne upodobania, ale pamiętaj o wysokiej cholewce! Zajrzyj na Magic Women i wybierz kozaki idealne!